Protetika

V protetice se zabýváme individuálním zhotovením protetického vybavení pro horní a dolní končetiny. Pomůcky umožnují nahradit funkci ztracené nebo nevyvinuté končetiny.

Kdo je naším klientem?

Našimi klienty jsou osoby s vrozenou vývojovou vadou nebo po amputaci končetiny. Zaměřujeme se na včasnou indikaci a zhotovení vhodného protetického vybavení, které našim klientům umožní návrat do běžného života a zvládnutí běžných denních činností. 

Objednat se

Více jak 30 let praxe

Děláme náhrady na míru

Odborný personál s praxí

Jak probíhá zhotovení protézy

Co vás u nás čeká od konzultace až po naučení s protézou

Shromáždění Podkladů a Zkušební Protéza

Při další návštěvě se zaměříme na shromáždění všech měrných podkladů, které jsou klíčové pro výrobu vaší protézy. Na základě těchto informací pro vás zhotovíme zkušební verzi protézy, abychom zajistili, že finální produkt bude co nejpřesněji odpovídat vašim potřebám a tělesným proporcím.

Schválení Protézy a Výroba Finální Protézy

Po zhotovení zkušební protézy vás pozveme k jejímu vyzkoušení. Vaše spokojenost a pohodlí jsou pro nás na prvním místě, takže důkladně zvážíme veškerou vaši zpětnou vazbu. Až budete s protézou plně spokojeni, přistoupíme k výrobě vaší finální protézy.

Učíme Vás Používat Vaši Novou Protézu

Jakmile je vaše protéza hotova, nezůstanete s ní sami. Nabídneme vám trénink, během kterého se naučíte, jak protézu efektivně používat v běžném životě. Ujistíme se, že protéza je přizpůsobena vaší míře pohybové aktivity a profesním potřebám, aby vám co nejvíce vyhovovala a podporovala vás ve vašich denních aktivitách.

 

Připravili jsem pro Vás podrobnější informace

Nenašli jste, co jste hledali? Více o protetických postupech, protézách či onemocněních se dozvíte kliknutím na jednotlivé části těla.

Objednejte se

Otevřete dveře k bezstarostnému pohybu, my se postaráme o zbytek.

Objednat se

Neváhejte nás kontaktovat

Nevíte si s něčím rady nebo nemůžete najít potřebné informace? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme, jak to bude v našich silách.

387 311 727
cto@technickaortopedie.cz

Riegrova 1811/3, 370 České Budějovic

Pondělí
7:00 - 15:00
Úterý
7:00 - 15:00
Středa
7:00 - 16:00
Čtvrtek
7:00 - 15:00
Pátek
7:00 - 14:00