Kalceotika

Je určena pro pacienty s deformitou nebo defektem nohy (např.: plochonozí, špatné postavení kotníku, dekubity způsobené syndromem diabetické nohy, rozdílná délka končetin atd.).

Kdo je naším klientem?

Je určena pro pacienty s deformitou nebo defektem nohy. Obvykle za pomocí individuálně zhotovených ortopedických vložek nebo obuvi. Příkladem mohou být plochonozí, špatné postavení kotníku, dekubity způsobené syndromem diabetické nohy, rozdílná délka končetin atd.

Objednat se

Více jak 30 let praxe

Vložky na míru

Odborný personál

Ortopedické
vložky a obuv

Úkolem ortopedických vložek je snaha o co nejlepší anatomické postavení nohy ve stoje a simulace správné funkce klenby nohy v pohybu.

Pro diabetiky

Ortopedické vložky pro diabetiky jsou tvořené z několika měkkých vrstev materiálu a je u nich možnost odlehčení jednotlivých části chodidla z důvodu vznikajících defektů (dekubitů).

Jako kompeznace za chybějící prsty nebo přednoží

Tento typ ortopedických vložek slouží jako výplň za chybějící část nohy a zabraňuje tak deformaci obuvi při chůzi. Tento typ vložek se využívá v případě, že není možné nebo není doporučené řešit problém proteticky.

Vložky aktivní neboli proprioreceptivní 

Ortopedické vložky s proprioreceptivním stimulací umožnují správný vývoj dětské nohy, kompenzují deficit nohy, korigují a upřesňují deformitu nohy a zlepšují držení těla.

Ortopedická obuv

Ortopedická obuv je individuálně zhotovená obuv, zhotovována ke korekci vad nohou.

Objednejte se

Otevřete dveře k bezstarostnému pohybu, my se postaráme o zbytek.

Objednat se

Neváhejte nás kontaktovat

Nevíte si s něčím rady nebo nemůžete najít potřebné informace? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme, jak to bude v našich silách.

387 311 727
cto@technickaortopedie.cz

Riegrova 1811/3, 370 České Budějovic

Pondělí
7:00 - 15:00
Úterý
7:00 - 15:00
Středa
7:00 - 16:00
Čtvrtek
7:00 - 15:00
Pátek
7:00 - 14:00