Ortotika

Ortotika se zabývá nahrazením ztracené nebo poškozené pohybové funkce těla a korekcí vad pohybového a nosného aparátu (např. páteře). Ortéza je na tělo aplikovaná pomůcka, která má za úkol nahradit ztracenou funkci končetiny. 

Kdo je naším klientem?

Našimi klienty jsou osoby s vrozenou vývojovou vadou (např. DMO, pes equinovarus), nebo s poruchami neurologického (CMP, paréza peroneálního nervu) a ortopedického charakteru (varozita, valgozita kolen, ruptura křížového vazu kolene).

Objednat se

Více jak 30 let praxe

Ortotické pomůcky na míru

Odborný personál

Jak probíhá zhotovení pomůcky

Co vás u nás čeká od konzultace až po zhotovení

Získání Podkladů a Výroba Zkušebního Prototypu

Při druhé návštěvě se zaměříme na shromáždění měrných podkladů, jako jsou vaše fyzické parametry, které jsou nezbytné pro přesnou výrobu pomůcky. Na základě těchto informací zhotovíme zkušební prototyp, aby bylo zajištěno, že finální pomůcka perfektně sedí.

Vyzkoušení Prototypu a Výroba Finální Pomůcky

Jakmile je prototyp připraven, pozveme vás, abyste si ho přišli vyzkoušet. Tento krok je důležitý, protože nám umožní zajistit, že vše sedí přesně podle vašich potřeb a pohodlí. Po úspěšném testování a vašem schválení přistoupíme k výrobě finálního vybavení. 

Školení Správného Používání Pomůcky

Po obdržení finální pomůcky vás naučíme, jak ji správně používat. Poskytneme vám všechny potřebné informace a trénink, abyste mohli pomůcku využívat efektivně a bezpečně ve vašem každodenním životě.

Připravili jsem pro Vás podrobnější informace

Nenašli jste, co jste hledali? Více o protetických postupech, protézách či onemocněních se dozvíte kliknutím na jednotlivé části těla.

Více informací

Objednejte se

Otevřete dveře k bezstarostnému pohybu, my se postaráme o zbytek.

Objednat se

Neváhejte nás kontaktovat

Nevíte si s něčím rady nebo nemůžete najít potřebné informace? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme, jak to bude v našich silách.

387 311 727
cto@technickaortopedie.cz

Riegrova 1811/3, 370 České Budějovic

Pondělí
7:00 - 15:00
Úterý
7:00 - 15:00
Středa
7:00 - 16:00
Čtvrtek
7:00 - 15:00
Pátek
7:00 - 14:00